Frosinone vs Udinese

Frosinone vs UdineseFrosinoneUdinese

⚽ 2024-05-26 – Serie A

 

Frosinone vs Udinese Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Frosinone vs Udinese panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-26 Serie A peetava Frosinone - Udinese mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Frosinone vs Udinese panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-26 Serie A peetava Frosinone - Udinese mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Frosinone vs Udinese mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Frosinone vs Udinese mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Frosinone vs Udinese mängu eelvaated

Frosinone ja Udinese mäng toimub 2024-05-26. See Serie A kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener E. Di Francesco juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Udinese aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Frosinone vs Udinese vastamisi kohtumisi, siis Frosinone sai kodus 0 võitu, Udinese on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Frosinone: n/a
  • Udinese: n/a

Frosinone vs Udinese tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Frosinone ja Udinese kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-02 Udinese 0 – 0 Frosinone
2019-05-12 Frosinone 1 – 3 Udinese
2018-12-22 Udinese 1 – 1 Frosinone
2017-08-12 Udinese 3 – 2 Frosinone

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Frosinone vs Udinese H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Frosinone vs Udinese mängu kohta?