Flensburg-H. vs Din. Bucuresti

Flensburg-H. vs Din. BucurestiFlensburg-H.Din. Bucuresti

🤾 2024-05-25 – EHF Euroopa liiga

 

Flensburg-H. vs Din. Bucuresti Ennustused

Saame kiiresti vaadata Flensburg-H. vs Din. Bucuresti mängu H2H tulemusi ja arvutada selle käsipallimängu matši võitja tõenäosuse.

Flensburg-H. vs Din. Bucuresti panustamise nõuanded

Vormiandmed ja H2H statistika on aluseks meie ennustusele Flensburg-H. - Din. Bucuresti mänguks, mis mängitakse EHF Euroopa liiga-s 2024-05-25. Meie 1X2 panustamisnõuannete eelvaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Flensburg-H. vs Din. Bucuresti panustamise nõuanded

Vormiandmed ja H2H statistika on aluseks meie ennustusele Flensburg-H. - Din. Bucuresti mänguks, mis mängitakse EHF Euroopa liiga-s 2024-05-25. Meie 1X2 panustamisnõuannete eelvaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne matši võitjale panustamist soovitame vaadata üksikasjalikumat statistikat. Parim on vaadata statistikat ise HandballStats247.com andmete põhjal ja valida parimad panustamisvõimalused.

Millist kihlveokontorit peaksite kasutama, et panustada mängule Flensburg-H. vs Din. Bucuresti?

Allpool on mõned soovitatavad veebisaidid, mis võimaldavad teil teha mängu võitja panuseid mängudele Flensburg-H. vs Din. Bucuresti, aga ka muudele kihlveoturgudele, nagu üle/alla, paaritu/paaris, poolaja võitja ja nii edasi:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Neid operaatoreid soovitatakse tööstusharu kogemuste ja kasutajate arvustuste põhjal. Need kihlveokontorid pakuvad uutele klientidele ka boonuseid, mis sobivad suurepäraselt jalgpallile, käsipallile ja muudele spordialadele panustamiseks. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Flensburg-H. vs Din. Bucuresti mängu eelvaated

EHF Euroopa liiga mäng Flensburg-H. vs Din. Bucuresti algab 2024-05-25 kell 13:00 GMT. Flensburg-H. meeskonnal on viimasest 28 mängust 22 võitu, võõrsil on aga viimasest 23-st mängust 23 võitu.

Flensburg-H. meeskonnal on mängus keskmiselt 37.1 punkti ja vastu 32.8. Din. Bucuresti seevastu toob mängu kohta keskmiselt 41.1 punkti ja 30.3 vastupunkti.

  • Flensburg-H.: rahvusliigas peetud 28 mängu, millest 22 võitu, 6 kaotust, 4 viiki
  • Din. Bucuresti: rahvusliigas peetud 23 mängu, millest 23 võitu, 0 kaotust, viiki

Flensburg-H. vs Din. Bucuresti tulemused

Viimasel neljal Flensburg-H. ja Din. Bucuresti vastastikusel käsipallikohtumisel olid järgmised tulemused:

Kuupäev Tulemused
2021-11-25 Din. Bucuresti 20 – 28 Flensburg-H.
2021-11-17 Flensburg-H. 37 – 30 Din. Bucuresti
n/a n/a
n/a n/a

H2H andmed Flensburg-H. vs Din. Bucuresti kohta on paremini esitatud HandballStats247-s, kus pakutakse erinevaid muid mängude ja liigade tulemusi.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Flensburg-H. vs Din. Bucuresti mängu kohta?