Fiorentina vs Monza

Fiorentina vs MonzaFiorentinaMonza

⚽ 2024-05-13 – Serie A

 

Fiorentina vs Monza Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Fiorentina vs Monza panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-13 Serie A peetava Fiorentina - Monza mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Fiorentina vs Monza panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-13 Serie A peetava Fiorentina - Monza mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Fiorentina vs Monza mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Fiorentina vs Monza mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Fiorentina vs Monza mängu eelvaated

Fiorentina ja Monza mäng toimub 2024-05-13. See Serie A kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener V. Italiano juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Monza aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Fiorentina vs Monza vastamisi kohtumisi, siis Fiorentina sai kodus 1 võitu, Monza on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Fiorentina: n/a
  • Monza: n/a

Fiorentina vs Monza tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Fiorentina ja Monza kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-22 Monza 0 – 1 Fiorentina
2023-04-23 Monza 3 – 2 Fiorentina
2023-01-04 Fiorentina 1 – 1 Monza
2019-08-18 Fiorentina 3 – 1 Monza

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Fiorentina vs Monza H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Fiorentina vs Monza mängu kohta?