FCI Levadia vs Paide

FCI Levadia vs PaideFCI LevadiaPaide

⚽ 2024-03-31 – Meistriliiga

 

FCI Levadia vs Paide Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

FCI Levadia vs Paide panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 Meistriliiga peetava FCI Levadia - Paide mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

FCI Levadia vs Paide panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 Meistriliiga peetava FCI Levadia - Paide mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada FCI Levadia vs Paide mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada FCI Levadia vs Paide mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

FCI Levadia vs Paide mängu eelvaated

FCI Levadia ja Paide mäng toimub 2024-03-31. See Meistriliiga kohtumine algab kell 11:30 GMT. Treener Curro Torres juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Paide aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid FCI Levadia vs Paide vastamisi kohtumisi, siis FCI Levadia sai kodus 2 võitu, Paide on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • FCI Levadia: F. Liivak(1 goals/match);M. Ainsalu(1 goals/match);R. Musaba(1 goals/match);Felipe Felício(1.5 goals/match);
  • Paide: R. Saarma(1.5 goals/match);

FCI Levadia vs Paide tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 FCI Levadia ja Paide kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-11 Paide 2 – 2 FCI Levadia
2023-09-16 FCI Levadia 1 – 0 Paide
2023-05-03 FCI Levadia 2 – 0 Paide
2023-04-18 Paide 1 – 1 FCI Levadia

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata FCI Levadia vs Paide H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused FCI Levadia vs Paide mängu kohta?