FCI Levadia vs Kuressaare

FCI Levadia vs KuressaareFCI LevadiaKuressaare

⚽ 2024-06-01 – Meistriliiga

 

FCI Levadia vs Kuressaare Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

FCI Levadia vs Kuressaare panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-01 Meistriliiga peetava FCI Levadia - Kuressaare mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

FCI Levadia vs Kuressaare panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-01 Meistriliiga peetava FCI Levadia - Kuressaare mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada FCI Levadia vs Kuressaare mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada FCI Levadia vs Kuressaare mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

FCI Levadia vs Kuressaare mängu eelvaated

FCI Levadia ja Kuressaare mäng toimub 2024-06-01. See Meistriliiga kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener Curro Torres juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Kuressaare aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid FCI Levadia vs Kuressaare vastamisi kohtumisi, siis FCI Levadia sai kodus 1 võitu, Kuressaare on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • FCI Levadia: n/a
  • Kuressaare: n/a

FCI Levadia vs Kuressaare tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 FCI Levadia ja Kuressaare kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-03-09 Kuressaare 0 – 6 FCI Levadia
2023-09-23 FCI Levadia 4 – 0 Kuressaare
2023-08-20 Kuressaare 2 – 1 FCI Levadia
2023-06-06 Kuressaare 0 – 2 FCI Levadia

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata FCI Levadia vs Kuressaare H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused FCI Levadia vs Kuressaare mängu kohta?