Crystal Palace vs Manchester United

Crystal Palace vs Manchester UnitedCrystal PalaceManchester United

⚽ 2024-05-06 – Premier League

 

Crystal Palace vs Manchester United Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Crystal Palace vs Manchester United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-06 Premier League peetava Crystal Palace - Manchester United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Crystal Palace vs Manchester United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-06 Premier League peetava Crystal Palace - Manchester United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Crystal Palace vs Manchester United mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Crystal Palace vs Manchester United mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Crystal Palace vs Manchester United mängu eelvaated

Crystal Palace ja Manchester United mäng toimub 2024-05-06. See Premier League kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener O. Glasner juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Manchester United aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Crystal Palace vs Manchester United vastamisi kohtumisi, siis Crystal Palace sai kodus 0 võitu, Manchester United on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Crystal Palace: n/a
  • Manchester United: n/a

Crystal Palace vs Manchester United tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Crystal Palace ja Manchester United kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-30 Manchester United 0 – 1 Crystal Palace
2023-09-26 Manchester United 3 – 0 Crystal Palace
2023-02-04 Manchester United 2 – 1 Crystal Palace
2023-01-18 Crystal Palace 1 – 1 Manchester United

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Crystal Palace vs Manchester United H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Crystal Palace vs Manchester United mängu kohta?