Clermont vs Olympique Lyonnais

Clermont vs Olympique LyonnaisClermontOlympique Lyonnais

⚽ 2024-05-12 – Ligue 1

 

Clermont vs Olympique Lyonnais Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Clermont vs Olympique Lyonnais panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-12 Ligue 1 peetava Clermont - Olympique Lyonnais mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Clermont vs Olympique Lyonnais panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-12 Ligue 1 peetava Clermont - Olympique Lyonnais mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Clermont vs Olympique Lyonnais mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Clermont vs Olympique Lyonnais mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Clermont vs Olympique Lyonnais mängu eelvaated

Clermont ja Olympique Lyonnais mäng toimub 2024-05-12. See Ligue 1 kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener P. Gastien juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Olympique Lyonnais aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Clermont vs Olympique Lyonnais vastamisi kohtumisi, siis Clermont sai kodus 1 võitu, Olympique Lyonnais on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Clermont: n/a
  • Olympique Lyonnais: n/a

Clermont vs Olympique Lyonnais tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Clermont ja Olympique Lyonnais kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-22 Olympique Lyonnais 1 – 2 Clermont
2023-05-14 Clermont 2 – 1 Olympique Lyonnais
2023-01-01 Olympique Lyonnais 0 – 1 Clermont
2022-05-21 Clermont 1 – 2 Olympique Lyonnais

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Clermont vs Olympique Lyonnais H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Clermont vs Olympique Lyonnais mängu kohta?