Burnley vs Newcastle United

Burnley vs Newcastle UnitedBurnleyNewcastle United

⚽ 2024-05-04 – Premier League

 

Burnley vs Newcastle United Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Burnley vs Newcastle United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Premier League peetava Burnley - Newcastle United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Burnley vs Newcastle United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Premier League peetava Burnley - Newcastle United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Burnley vs Newcastle United mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Burnley vs Newcastle United mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Burnley vs Newcastle United mängu eelvaated

Burnley ja Newcastle United mäng toimub 2024-05-04. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener V. Kompany juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Newcastle United aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Burnley vs Newcastle United vastamisi kohtumisi, siis Burnley sai kodus 0 võitu, Newcastle United on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Burnley: n/a
  • Newcastle United: n/a

Burnley vs Newcastle United tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Burnley ja Newcastle United kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-30 Newcastle United 2 – 0 Burnley
2022-05-22 Burnley 1 – 2 Newcastle United
2021-12-04 Newcastle United 1 – 0 Burnley
2021-08-25 Newcastle United 0 – 0 Burnley

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Burnley vs Newcastle United H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Burnley vs Newcastle United mängu kohta?