Brighton & Hove Albion vs Aston Villa

Brighton & Hove Albion vs Aston VillaBrighton & Hove AlbionAston Villa

⚽ 2024-05-05 – Premier League

 

Brighton & Hove Albion vs Aston Villa Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Brighton & Hove Albion vs Aston Villa panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 Premier League peetava Brighton & Hove Albion - Aston Villa mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Brighton & Hove Albion vs Aston Villa panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-05 Premier League peetava Brighton & Hove Albion - Aston Villa mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Brighton & Hove Albion vs Aston Villa mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Brighton & Hove Albion vs Aston Villa mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Brighton & Hove Albion vs Aston Villa mängu eelvaated

Brighton & Hove Albion ja Aston Villa mäng toimub 2024-05-05. See Premier League kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener R. De Zerbi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Aston Villa aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Brighton & Hove Albion vs Aston Villa vastamisi kohtumisi, siis Brighton & Hove Albion sai kodus 0 võitu, Aston Villa on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Brighton & Hove Albion: n/a
  • Aston Villa: n/a

Brighton & Hove Albion vs Aston Villa tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Brighton & Hove Albion ja Aston Villa kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-30 Aston Villa 6 – 1 Brighton & Hove Albion
2023-05-28 Aston Villa 2 – 1 Brighton & Hove Albion
2022-11-13 Brighton & Hove Albion 1 – 2 Aston Villa
2022-02-26 Brighton & Hove Albion 0 – 2 Aston Villa

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Brighton & Hove Albion vs Aston Villa H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Brighton & Hove Albion vs Aston Villa mängu kohta?