Brentford vs Fulham

Brentford vs FulhamBrentfordFulham

⚽ 2024-05-04 – Premier League

 

Brentford vs Fulham Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Brentford vs Fulham panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Premier League peetava Brentford - Fulham mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Brentford vs Fulham panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Premier League peetava Brentford - Fulham mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Brentford vs Fulham mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Brentford vs Fulham mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Brentford vs Fulham mängu eelvaated

Brentford ja Fulham mäng toimub 2024-05-04. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener T. Frank juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Fulham aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Brentford vs Fulham vastamisi kohtumisi, siis Brentford sai kodus 2 võitu, Fulham on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Brentford: n/a
  • Fulham: n/a

Brentford vs Fulham tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Brentford ja Fulham kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-08-19 Fulham 0 – 3 Brentford
2023-03-06 Brentford 3 – 2 Fulham
2022-08-20 Fulham 3 – 2 Brentford
2020-10-01 Brentford 3 – 0 Fulham

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Brentford vs Fulham H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Brentford vs Fulham mängu kohta?