Borussia Dortmund vs PSG

Borussia Dortmund vs PSGBorussia DortmundPSG

⚽ 2024-05-01 – UEFA Champions League

 

Borussia Dortmund vs PSG Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Borussia Dortmund vs PSG panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-01 UEFA Champions League peetava Borussia Dortmund - PSG mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Borussia Dortmund vs PSG panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-01 UEFA Champions League peetava Borussia Dortmund - PSG mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Borussia Dortmund vs PSG mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Borussia Dortmund vs PSG mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Borussia Dortmund vs PSG mängu eelvaated

Borussia Dortmund ja PSG mäng toimub 2024-05-01. See UEFA Champions League kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener E. Terzić juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, PSG aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Borussia Dortmund vs PSG vastamisi kohtumisi, siis Borussia Dortmund sai kodus 1 võitu, PSG on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Borussia Dortmund: n/a
  • PSG: n/a

Borussia Dortmund vs PSG tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Borussia Dortmund ja PSG kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-13 Borussia Dortmund 1 – 1 PSG
2023-09-19 PSG 2 – 0 Borussia Dortmund
2020-03-11 PSG 2 – 0 Borussia Dortmund
2020-02-18 Borussia Dortmund 2 – 1 PSG

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Borussia Dortmund vs PSG H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Borussia Dortmund vs PSG mängu kohta?