Bochum vs Fortuna Dusseldorf

Bochum vs Fortuna DusseldorfBochumFortuna Dusseldorf

⚽ 2024-05-23 – Bundesliga

 

Bochum vs Fortuna Dusseldorf Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Bochum vs Fortuna Dusseldorf panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-23 Bundesliga peetava Bochum - Fortuna Dusseldorf mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Bochum vs Fortuna Dusseldorf panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-23 Bundesliga peetava Bochum - Fortuna Dusseldorf mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Bochum vs Fortuna Dusseldorf mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Bochum vs Fortuna Dusseldorf mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Bochum vs Fortuna Dusseldorf mängu eelvaated

Bochum ja Fortuna Dusseldorf mäng toimub 2024-05-23. See Bundesliga kohtumine algab kell 18:30 GMT. Treener H. Butscher juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Fortuna Dusseldorf aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Bochum vs Fortuna Dusseldorf vastamisi kohtumisi, siis Bochum sai kodus 1 võitu, Fortuna Dusseldorf on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Bochum: n/a
  • Fortuna Dusseldorf: n/a

Bochum vs Fortuna Dusseldorf tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Bochum ja Fortuna Dusseldorf kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2021-03-22 Fortuna Dusseldorf 0 – 3 Bochum
2020-11-30 Bochum 5 – 0 Fortuna Dusseldorf
2018-04-06 Fortuna Dusseldorf 1 – 2 Bochum
2017-10-30 Bochum 0 – 0 Fortuna Dusseldorf

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Bochum vs Fortuna Dusseldorf H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Bochum vs Fortuna Dusseldorf mängu kohta?