Bochum vs Bayer Leverkusen

Bochum vs Bayer LeverkusenBochumBayer Leverkusen

⚽ 2024-05-12 – Bundesliga

 

Bochum vs Bayer Leverkusen Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Bochum vs Bayer Leverkusen panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-12 Bundesliga peetava Bochum - Bayer Leverkusen mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Bochum vs Bayer Leverkusen panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-12 Bundesliga peetava Bochum - Bayer Leverkusen mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Bochum vs Bayer Leverkusen mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Bochum vs Bayer Leverkusen mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Bochum vs Bayer Leverkusen mängu eelvaated

Bochum ja Bayer Leverkusen mäng toimub 2024-05-12. See Bundesliga kohtumine algab kell 17:30 GMT. Treener H. Butscher juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Bayer Leverkusen aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Bochum vs Bayer Leverkusen vastamisi kohtumisi, siis Bochum sai kodus 1 võitu, Bayer Leverkusen on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Bochum: n/a
  • Bayer Leverkusen: n/a

Bochum vs Bayer Leverkusen tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Bochum ja Bayer Leverkusen kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-20 Bayer Leverkusen 4 – 0 Bochum
2023-05-27 Bochum 3 – 0 Bayer Leverkusen
2023-01-25 Bayer Leverkusen 2 – 0 Bochum
2021-11-20 Bayer Leverkusen 1 – 0 Bochum

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Bochum vs Bayer Leverkusen H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Bochum vs Bayer Leverkusen mängu kohta?