Barcelona vs Real Sociedad

Barcelona vs Real SociedadBarcelonaReal Sociedad

⚽ 2024-05-13 – La Liga

 

Barcelona vs Real Sociedad Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Barcelona vs Real Sociedad panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-13 La Liga peetava Barcelona - Real Sociedad mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Barcelona vs Real Sociedad panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-13 La Liga peetava Barcelona - Real Sociedad mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Barcelona vs Real Sociedad mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Barcelona vs Real Sociedad mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Barcelona vs Real Sociedad mängu eelvaated

Barcelona ja Real Sociedad mäng toimub 2024-05-13. See La Liga kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Xavi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Real Sociedad aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Barcelona vs Real Sociedad vastamisi kohtumisi, siis Barcelona sai kodus 1 võitu, Real Sociedad on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Barcelona: n/a
  • Real Sociedad: n/a

Barcelona vs Real Sociedad tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Barcelona ja Real Sociedad kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-04 Real Sociedad 0 – 1 Barcelona
2023-05-20 Barcelona 1 – 2 Real Sociedad
2023-01-25 Barcelona 1 – 0 Real Sociedad
2022-08-21 Real Sociedad 1 – 4 Barcelona

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Barcelona vs Real Sociedad H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Barcelona vs Real Sociedad mängu kohta?