Atletico Madrid vs Osasuna

Atletico Madrid vs OsasunaAtletico MadridOsasuna

⚽ 2024-05-19 – La Liga

 

Atletico Madrid vs Osasuna Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Atletico Madrid vs Osasuna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 La Liga peetava Atletico Madrid - Osasuna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Atletico Madrid vs Osasuna panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-19 La Liga peetava Atletico Madrid - Osasuna mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Atletico Madrid vs Osasuna mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Atletico Madrid vs Osasuna mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Atletico Madrid vs Osasuna mängu eelvaated

Atletico Madrid ja Osasuna mäng toimub 2024-05-19. See La Liga kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener D. Simeone juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Osasuna aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Atletico Madrid vs Osasuna vastamisi kohtumisi, siis Atletico Madrid sai kodus 1 võitu, Osasuna on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Atletico Madrid: n/a
  • Osasuna: n/a

Atletico Madrid vs Osasuna tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Atletico Madrid ja Osasuna kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-28 Osasuna 0 – 2 Atletico Madrid
2023-05-21 Atletico Madrid 3 – 0 Osasuna
2023-01-29 Osasuna 0 – 1 Atletico Madrid
2022-02-19 Osasuna 0 – 3 Atletico Madrid

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Atletico Madrid vs Osasuna H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Atletico Madrid vs Osasuna mängu kohta?