Arsenal vs AFC Bournemouth

Arsenal vs AFC BournemouthArsenalAFC Bournemouth

⚽ 2024-05-04 – Premier League

 

Arsenal vs AFC Bournemouth Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Arsenal vs AFC Bournemouth panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Premier League peetava Arsenal - AFC Bournemouth mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Arsenal vs AFC Bournemouth panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-04 Premier League peetava Arsenal - AFC Bournemouth mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Arsenal vs AFC Bournemouth mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Arsenal vs AFC Bournemouth mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Arsenal vs AFC Bournemouth mängu eelvaated

Arsenal ja AFC Bournemouth mäng toimub 2024-05-04. See Premier League kohtumine algab kell 11:30 GMT. Treener Mikel Arteta juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, AFC Bournemouth aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Arsenal vs AFC Bournemouth vastamisi kohtumisi, siis Arsenal sai kodus 1 võitu, AFC Bournemouth on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Arsenal: n/a
  • AFC Bournemouth: n/a

Arsenal vs AFC Bournemouth tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Arsenal ja AFC Bournemouth kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-30 AFC Bournemouth 0 – 4 Arsenal
2023-03-04 Arsenal 3 – 2 AFC Bournemouth
2022-08-20 AFC Bournemouth 0 – 3 Arsenal
2020-01-27 AFC Bournemouth 1 – 2 Arsenal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Arsenal vs AFC Bournemouth H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Arsenal vs AFC Bournemouth mängu kohta?