Almeria vs Barcelona

Almeria vs BarcelonaAlmeriaBarcelona

⚽ 2024-05-16 – La Liga

 

Almeria vs Barcelona Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Almeria vs Barcelona panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-16 La Liga peetava Almeria - Barcelona mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Almeria vs Barcelona panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-16 La Liga peetava Almeria - Barcelona mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Almeria vs Barcelona mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Almeria vs Barcelona mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Almeria vs Barcelona mängu eelvaated

Almeria ja Barcelona mäng toimub 2024-05-16. See La Liga kohtumine algab kell 19:30 GMT. Treener Pepe Mel juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Barcelona aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Almeria vs Barcelona vastamisi kohtumisi, siis Almeria sai kodus 1 võitu, Barcelona on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Almeria: n/a
  • Barcelona: n/a

Almeria vs Barcelona tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Almeria ja Barcelona kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-20 Barcelona 3 – 2 Almeria
2023-02-26 Almeria 1 – 0 Barcelona
2022-11-05 Barcelona 2 – 0 Almeria
2015-04-08 Barcelona 4 – 0 Almeria

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Almeria vs Barcelona H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Almeria vs Barcelona mängu kohta?