AFC Bournemouth vs Brentford

AFC Bournemouth vs BrentfordAFC BournemouthBrentford

⚽ 2024-05-11 – Premier League

 

AFC Bournemouth vs Brentford Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

AFC Bournemouth vs Brentford panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Premier League peetava AFC Bournemouth - Brentford mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

AFC Bournemouth vs Brentford panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-05-11 Premier League peetava AFC Bournemouth - Brentford mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada AFC Bournemouth vs Brentford mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada AFC Bournemouth vs Brentford mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

AFC Bournemouth vs Brentford mängu eelvaated

AFC Bournemouth ja Brentford mäng toimub 2024-05-11. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener Andoni Iraola juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Brentford aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid AFC Bournemouth vs Brentford vastamisi kohtumisi, siis AFC Bournemouth sai kodus 0 võitu, Brentford on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • AFC Bournemouth: n/a
  • Brentford: n/a

AFC Bournemouth vs Brentford tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 AFC Bournemouth ja Brentford kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-02 Brentford 2 – 2 AFC Bournemouth
2023-01-14 Brentford 2 – 0 AFC Bournemouth
2022-10-01 AFC Bournemouth 0 – 0 Brentford
2021-05-22 Brentford 3 – 1 AFC Bournemouth

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata AFC Bournemouth vs Brentford H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused AFC Bournemouth vs Brentford mängu kohta?