Wolfsburg vs Stuttgart

Wolfsburg vs StuttgartWolfsburgStuttgart

⚽ 2024-03-02 – Bundesliga

 

Wolfsburg vs Stuttgart Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Wolfsburg vs Stuttgart panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Bundesliga peetava Wolfsburg - Stuttgart mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Wolfsburg vs Stuttgart panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Bundesliga peetava Wolfsburg - Stuttgart mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Wolfsburg vs Stuttgart mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Wolfsburg vs Stuttgart mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Wolfsburg vs Stuttgart mängu eelvaated

Wolfsburg ja Stuttgart mäng toimub 2024-03-02. See Bundesliga kohtumine algab kell 17:30 GMT. Treener N. Kovač juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Stuttgart aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Wolfsburg vs Stuttgart vastamisi kohtumisi, siis Wolfsburg sai kodus 1 võitu, Stuttgart on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Wolfsburg: n/a
  • Stuttgart: S. Guirassy(1.06 goals/match);

Wolfsburg vs Stuttgart tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Wolfsburg ja Stuttgart kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-07 Stuttgart 3 – 1 Wolfsburg
2023-03-18 Stuttgart 0 – 1 Wolfsburg
2022-10-01 Wolfsburg 3 – 2 Stuttgart
2022-04-30 Stuttgart 1 – 1 Wolfsburg

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Wolfsburg vs Stuttgart H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Wolfsburg vs Stuttgart mängu kohta?