West Ham United vs Tottenham Hotspur

West Ham United vs Tottenham HotspurWest Ham UnitedTottenham Hotspur

⚽ 2024-04-02 – Premier League

 

West Ham United vs Tottenham Hotspur Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

West Ham United vs Tottenham Hotspur panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-02 Premier League peetava West Ham United - Tottenham Hotspur mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

West Ham United vs Tottenham Hotspur panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-02 Premier League peetava West Ham United - Tottenham Hotspur mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada West Ham United vs Tottenham Hotspur mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada West Ham United vs Tottenham Hotspur mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

West Ham United vs Tottenham Hotspur mängu eelvaated

West Ham United ja Tottenham Hotspur mäng toimub 2024-04-02. See Premier League kohtumine algab kell 19:15 GMT. Treener D. Moyes juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Tottenham Hotspur aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid West Ham United vs Tottenham Hotspur vastamisi kohtumisi, siis West Ham United sai kodus 0 võitu, Tottenham Hotspur on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • West Ham United: n/a
  • Tottenham Hotspur: n/a

West Ham United vs Tottenham Hotspur tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 West Ham United ja Tottenham Hotspur kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-07 Tottenham Hotspur 1 – 2 West Ham United
2023-02-19 Tottenham Hotspur 2 – 0 West Ham United
2022-08-31 West Ham United 1 – 1 Tottenham Hotspur
2022-03-20 Tottenham Hotspur 3 – 1 West Ham United

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata West Ham United vs Tottenham Hotspur H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused West Ham United vs Tottenham Hotspur mängu kohta?