West Ham United vs Burnley

West Ham United vs BurnleyWest Ham UnitedBurnley

⚽ 2024-03-10 – Premier League

 

West Ham United vs Burnley Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

West Ham United vs Burnley panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Premier League peetava West Ham United - Burnley mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

West Ham United vs Burnley panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Premier League peetava West Ham United - Burnley mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada West Ham United vs Burnley mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada West Ham United vs Burnley mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

West Ham United vs Burnley mängu eelvaated

West Ham United ja Burnley mäng toimub 2024-03-10. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener D. Moyes juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Burnley aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid West Ham United vs Burnley vastamisi kohtumisi, siis West Ham United sai kodus 0 võitu, Burnley on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • West Ham United: n/a
  • Burnley: n/a

West Ham United vs Burnley tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 West Ham United ja Burnley kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-25 Burnley 1 – 2 West Ham United
2022-04-17 West Ham United 1 – 1 Burnley
2021-12-12 Burnley 0 – 0 West Ham United
2021-05-03 Burnley 1 – 2 West Ham United

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata West Ham United vs Burnley H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused West Ham United vs Burnley mängu kohta?