Werder Bremen vs Borussia Dortmund

Werder Bremen vs Borussia DortmundWerder BremenBorussia Dortmund

⚽ 2024-03-09 – Bundesliga

 

Werder Bremen vs Borussia Dortmund Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Werder Bremen vs Borussia Dortmund panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Bundesliga peetava Werder Bremen - Borussia Dortmund mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Werder Bremen vs Borussia Dortmund panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Bundesliga peetava Werder Bremen - Borussia Dortmund mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Werder Bremen vs Borussia Dortmund mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Werder Bremen vs Borussia Dortmund mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Werder Bremen vs Borussia Dortmund mängu eelvaated

Werder Bremen ja Borussia Dortmund mäng toimub 2024-03-09. See Bundesliga kohtumine algab kell 17:30 GMT. Treener O. Werner juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Borussia Dortmund aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Werder Bremen vs Borussia Dortmund vastamisi kohtumisi, siis Werder Bremen sai kodus 0 võitu, Borussia Dortmund on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Werder Bremen: n/a
  • Borussia Dortmund: n/a

Werder Bremen vs Borussia Dortmund tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Werder Bremen ja Borussia Dortmund kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-20 Borussia Dortmund 1 – 0 Werder Bremen
2023-02-11 Werder Bremen 0 – 2 Borussia Dortmund
2022-08-20 Borussia Dortmund 2 – 3 Werder Bremen
2021-04-18 Borussia Dortmund 4 – 1 Werder Bremen

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Werder Bremen vs Borussia Dortmund H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Werder Bremen vs Borussia Dortmund mängu kohta?