Virtus Bologna vs Panathinaikos

Virtus Bologna vs PanathinaikosVirtus BolognaPanathinaikos

🏀 2024-03-29 – Euroliiga

 

Virtus Bologna vs Panathinaikos Ennustused

Vaadates kiiresti läbi Virtus Bologna ja Panathinaikos vahelised H2H tulemused ja iga meeskonna võidumäärad, saame arvutada selle korvpallimängu matši võitja tõenäosuse.

Virtus Bologna vs Panathinaikos panustamise nõuanded

Meie ennustus Virtus Bologna vs Panathinaikos mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-03-29, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Virtus Bologna vs Panathinaikos panustamise nõuanded

Meie ennustus Virtus Bologna vs Panathinaikos mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-03-29, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Soovitame enne panustamise eesmärgil matši võitja otsustamist vaadata põhjalikumat statistikat ja teha oma arvamus. Parim on vaadata statistikat BasketballStats247.com andmete põhjal ise ja valida parimad panustamisvõimalused.

Kus saab panustada Virtus Bologna vs Panathinaikos mängule?

Allpool on loetletud mõned soovitatud veebisaidid, kus saate teha matši võitja panuseid Virtus Bologna vs Panathinaikos mängule, samuti mõned muud kihlveoturud, nagu üle/alla, poolaja võitja ja nii edasi:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Meie soovitus nendele operaatoritele põhineb kasutajate arvustustel ja valdkonna kogemustel. Lisaks pakuvad need kihlveokontorid uutele kasutajatele registreerimisboonuseid ning on suurepärased panustamiseks teistele spordialadele, nagu jalgpall, tennis, käsipall ja 20+ muud spordialad. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Virtus Bologna vs Panathinaikos mängu eelvaated

Euroliiga-s mängitav Virtus Bologna vs Panathinaikos mäng algab 2024-03-29 kell 19:30 GMT aja järgi. Kodumeeskonnal on viimasest 24-st mängust 17 võitu, Panathinaikos on viimase 22 mängu võiduprotsent 0.955.

Kui rääkida kahe meeskonna viimasest 4-st kohtumisest, siis Virtus Bologna meeskonnal on kodus 1 võitu, Panathinaikos aga 0 võitu võõrsil mängides.

Praegusel hooajal on Virtus Bologna keskmine punktide vahe 11.7 punkti, Panathinaikos aga 16.8 punkti:

  • Virtus Bologna: 88.3 keskmist punkti poolt, 76.6 keskmist punkti vastu
  • Panathinaikos: 86.0 keskmist punkti poolt, 69.2 keskmist punkti vastu

Virtus Bologna vs Panathinaikos tulemused

Allolevas tabelis on toodud Virtus Bologna ja Panathinaikos viimase 5 vastastikuse kohtumise tulemused:

Kuupäev Tulemused
2023-11-17 Panathinaikos 90 – 76 Virtus Bologna
2023-01-19 Virtus Bologna 74 – 64 Panathinaikos
2022-11-23 Panathinaikos 88 – 85 Virtus Bologna
n/a n/a

Lisaks nende mängude lõpptulemustele saate vaadata rohkem H2H andmeid Virtus Bologna vs Panathinaikos game kohta koos praeguse meeskonnavormi ja tabeliseisuga.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Virtus Bologna vs Panathinaikos mängu kohta?