Villarreal vs Rayo Vallecano

Villarreal vs Rayo VallecanoVillarrealRayo Vallecano

⚽ 2024-04-28 – La Liga

 

Villarreal vs Rayo Vallecano Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Villarreal vs Rayo Vallecano panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 La Liga peetava Villarreal - Rayo Vallecano mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Villarreal vs Rayo Vallecano panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 La Liga peetava Villarreal - Rayo Vallecano mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Villarreal vs Rayo Vallecano mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Villarreal vs Rayo Vallecano mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Villarreal vs Rayo Vallecano mängu eelvaated

Villarreal ja Rayo Vallecano mäng toimub 2024-04-28. See La Liga kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener Marcelino juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Rayo Vallecano aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Villarreal vs Rayo Vallecano vastamisi kohtumisi, siis Villarreal sai kodus 0 võitu, Rayo Vallecano on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Villarreal: n/a
  • Rayo Vallecano: n/a

Villarreal vs Rayo Vallecano tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Villarreal ja Rayo Vallecano kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-24 Rayo Vallecano 1 – 1 Villarreal
2023-05-28 Rayo Vallecano 2 – 1 Villarreal
2023-01-30 Villarreal 0 – 1 Rayo Vallecano
2022-05-12 Rayo Vallecano 1 – 5 Villarreal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Villarreal vs Rayo Vallecano H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Villarreal vs Rayo Vallecano mängu kohta?