Villarreal vs Granada

Villarreal vs GranadaVillarrealGranada

⚽ 2024-03-03 – La Liga

 

Villarreal vs Granada Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Villarreal vs Granada panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 La Liga peetava Villarreal - Granada mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Villarreal vs Granada panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 La Liga peetava Villarreal - Granada mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Villarreal vs Granada mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Villarreal vs Granada mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Villarreal vs Granada mängu eelvaated

Villarreal ja Granada mäng toimub 2024-03-03. See La Liga kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener Marcelino juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Granada aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Villarreal vs Granada vastamisi kohtumisi, siis Villarreal sai kodus 0 võitu, Granada on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Villarreal: n/a
  • Granada: Samu Omorodion(1 goals/match);

Villarreal vs Granada tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Villarreal ja Granada kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-30 Granada 2 – 3 Villarreal
2022-02-19 Granada 1 – 4 Villarreal
2021-08-16 Villarreal 0 – 0 Granada
2021-04-03 Granada 0 – 3 Villarreal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Villarreal vs Granada H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Villarreal vs Granada mängu kohta?