Villarreal vs Atletico Madrid

Villarreal vs Atletico MadridVillarrealAtletico Madrid

⚽ 2024-04-01 – La Liga

 

Villarreal vs Atletico Madrid Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Villarreal vs Atletico Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-01 La Liga peetava Villarreal - Atletico Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Villarreal vs Atletico Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-01 La Liga peetava Villarreal - Atletico Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Villarreal vs Atletico Madrid mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Villarreal vs Atletico Madrid mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Villarreal vs Atletico Madrid mängu eelvaated

Villarreal ja Atletico Madrid mäng toimub 2024-04-01. See La Liga kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Marcelino juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Atletico Madrid aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Villarreal vs Atletico Madrid vastamisi kohtumisi, siis Villarreal sai kodus 0 võitu, Atletico Madrid on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Villarreal: n/a
  • Atletico Madrid: n/a

Villarreal vs Atletico Madrid tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Villarreal ja Atletico Madrid kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-12 Atletico Madrid 3 – 1 Villarreal
2023-06-04 Villarreal 2 – 2 Atletico Madrid
2022-08-21 Atletico Madrid 0 – 2 Villarreal
2022-01-09 Villarreal 2 – 2 Atletico Madrid

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Villarreal vs Atletico Madrid H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Villarreal vs Atletico Madrid mängu kohta?