Viljandi vs Tapa

🤾 2026-09-09 – Meistriliiga
Viljandi vs Tapa Ennustused
Saame kiiresti vaadata Viljandi vs Tapa mängu H2H tulemusi ja arvutada selle käsipallimängu matši võitja tõenäosuse.
Viljandi vs Tapa panustamise nõuanded
Vormiandmed ja H2H statistika on aluseks meie ennustusele Viljandi - Tapa mänguks, mis mängitakse Meistriliiga-s 2026-09-09. Meie 1X2 panustamisnõuannete eelvaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.Viljandi vs Tapa panustamise nõuanded
Vormiandmed ja H2H statistika on aluseks meie ennustusele Viljandi - Tapa mänguks, mis mängitakse Meistriliiga-s 2026-09-09. Meie 1X2 panustamisnõuannete eelvaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.Enne matši võitjale panustamist soovitame vaadata üksikasjalikumat statistikat. Parim on vaadata statistikat ise HandballStats247.com andmete põhjal ja valida parimad panustamisvõimalused.
Millist kihlveokontorit peaksite kasutama, et panustada mängule Viljandi vs Tapa?
Allpool on mõned soovitatavad veebisaidid, mis võimaldavad teil teha mängu võitja panuseid mängudele Viljandi vs Tapa, aga ka muudele kihlveoturgudele, nagu üle/alla, paaritu/paaris, poolaja võitja ja nii edasi:
*reklaam
| www.bet365.ee | www.optibet.ee | ||
| www.betsafe.ee | www.unibet.ee |
Neid operaatoreid soovitatakse tööstusharu kogemuste ja kasutajate arvustuste põhjal. Need kihlveokontorid pakuvad uutele klientidele ka boonuseid, mis sobivad suurepäraselt jalgpallile, käsipallile ja muudele spordialadele panustamiseks. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.
Viljandi vs Tapa mängu eelvaated
Meistriliiga mäng Viljandi vs Tapa algab 2026-09-09 kell 16:00 GMT. Viljandi meeskonnal on viimasest mängust võitu, võõrsil on aga viimasest -st mängust võitu.
Viljandi meeskonnal on mängus keskmiselt punkti ja vastu . Tapa seevastu toob mängu kohta keskmiselt punkti ja vastupunkti.
- Viljandi: rahvusliigas peetud mängu, millest võitu, kaotust, viiki
- Tapa: rahvusliigas peetud mängu, millest võitu, kaotust, viiki
Viljandi vs Tapa tulemused
Viimasel neljal Viljandi ja Tapa vastastikusel käsipallikohtumisel olid järgmised tulemused:
| Kuupäev | Tulemused |
| 2026-02-18 | Tapa 26 – 29 Viljandi |
| 2026-01-14 | Viljandi 36 – 28 Tapa |
| 2025-11-06 | Tapa 27 – 29 Viljandi |
| 2025-09-10 | Viljandi 34 – 23 Tapa |
H2H andmed Viljandi vs Tapa kohta on paremini esitatud HandballStats247-s, kus pakutakse erinevaid muid mängude ja liigade tulemusi.
Millised on teie kommentaarid ja ennustused Viljandi vs Tapa mängu kohta?