Vaprus vs Nõmme United

Vaprus vs Nõmme UnitedVaprusNõmme United

⚽ 2024-07-13 – Meistriliiga

 

Vaprus vs Nõmme United Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Vaprus vs Nõmme United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-13 Meistriliiga peetava Vaprus - Nõmme United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Vaprus vs Nõmme United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-13 Meistriliiga peetava Vaprus - Nõmme United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Vaprus vs Nõmme United mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Vaprus vs Nõmme United mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Vaprus vs Nõmme United mängu eelvaated

Vaprus ja Nõmme United mäng toimub 2024-07-13. See Meistriliiga kohtumine algab kell 11:30 GMT. Treener I. Prins juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Nõmme United aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Vaprus vs Nõmme United vastamisi kohtumisi, siis Vaprus sai kodus 2 võitu, Nõmme United on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Vaprus: n/a
  • Nõmme United: n/a

Vaprus vs Nõmme United tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Vaprus ja Nõmme United kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-05-31 Nõmme United 2 – 1 Vaprus
2024-04-26 Vaprus 2 – 1 Nõmme United
2020-11-25 Vaprus 4 – 1 Nõmme United
2020-08-23 Nõmme United 0 – 3 Vaprus

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Vaprus vs Nõmme United H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Vaprus vs Nõmme United mängu kohta?