Vaprus vs Nõmme Kalju

Vaprus vs Nõmme KaljuVaprusNõmme Kalju

⚽ 2024-03-30 – Meistriliiga

 

Vaprus vs Nõmme Kalju Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Vaprus vs Nõmme Kalju panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Meistriliiga peetava Vaprus - Nõmme Kalju mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Vaprus vs Nõmme Kalju panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Meistriliiga peetava Vaprus - Nõmme Kalju mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Vaprus vs Nõmme Kalju mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Vaprus vs Nõmme Kalju mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Vaprus vs Nõmme Kalju mängu eelvaated

Vaprus ja Nõmme Kalju mäng toimub 2024-03-30. See Meistriliiga kohtumine algab kell 10:30 GMT. Treener I. Prins juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Nõmme Kalju aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Vaprus vs Nõmme Kalju vastamisi kohtumisi, siis Vaprus sai kodus 0 võitu, Nõmme Kalju on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Vaprus: n/a
  • Nõmme Kalju: A. Tamm(1.33 goals/match);D. Mashchenko(1 goals/match);

Vaprus vs Nõmme Kalju tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Vaprus ja Nõmme Kalju kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-07 Nõmme Kalju 1 – 1 Vaprus
2023-08-19 Vaprus 3 – 3 Nõmme Kalju
2023-06-06 Nõmme Kalju 1 – 0 Vaprus
2023-03-16 Vaprus 1 – 1 Nõmme Kalju

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Vaprus vs Nõmme Kalju H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Vaprus vs Nõmme Kalju mängu kohta?