Union Berlin vs Bayern Munich

Union Berlin vs Bayern MunichUnion BerlinBayern Munich

⚽ 2024-04-20 – Bundesliga

 

Union Berlin vs Bayern Munich Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Union Berlin vs Bayern Munich panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-20 Bundesliga peetava Union Berlin - Bayern Munich mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Union Berlin vs Bayern Munich panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-20 Bundesliga peetava Union Berlin - Bayern Munich mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Union Berlin vs Bayern Munich mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Union Berlin vs Bayern Munich mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Union Berlin vs Bayern Munich mängu eelvaated

Union Berlin ja Bayern Munich mäng toimub 2024-04-20. See Bundesliga kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener N. Bjelica juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Bayern Munich aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Union Berlin vs Bayern Munich vastamisi kohtumisi, siis Union Berlin sai kodus 0 võitu, Bayern Munich on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Union Berlin: M. Pantović(1 goals/match);
  • Bayern Munich: H. Kane(1.1 goals/match);

Union Berlin vs Bayern Munich tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Union Berlin ja Bayern Munich kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-01-24 Bayern Munich 1 – 0 Union Berlin
2023-02-26 Bayern Munich 3 – 0 Union Berlin
2022-09-03 Union Berlin 1 – 1 Bayern Munich
2022-03-19 Bayern Munich 4 – 0 Union Berlin

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Union Berlin vs Bayern Munich H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Union Berlin vs Bayern Munich mängu kohta?