Union Berlin vs Bayer Leverkusen

Union Berlin vs Bayer LeverkusenUnion BerlinBayer Leverkusen

⚽ 2024-04-06 – Bundesliga

 

Union Berlin vs Bayer Leverkusen Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Union Berlin vs Bayer Leverkusen panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Bundesliga peetava Union Berlin - Bayer Leverkusen mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Union Berlin vs Bayer Leverkusen panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Bundesliga peetava Union Berlin - Bayer Leverkusen mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Union Berlin vs Bayer Leverkusen mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Union Berlin vs Bayer Leverkusen mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Union Berlin vs Bayer Leverkusen mängu eelvaated

Union Berlin ja Bayer Leverkusen mäng toimub 2024-04-06. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener N. Bjelica juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Bayer Leverkusen aga 5 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Union Berlin vs Bayer Leverkusen vastamisi kohtumisi, siis Union Berlin sai kodus 0 võitu, Bayer Leverkusen on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Union Berlin: M. Pantović(1 goals/match);
  • Bayer Leverkusen: n/a

Union Berlin vs Bayer Leverkusen tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Union Berlin ja Bayer Leverkusen kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-12 Bayer Leverkusen 4 – 0 Union Berlin
2023-04-29 Union Berlin 0 – 0 Bayer Leverkusen
2022-11-06 Bayer Leverkusen 5 – 0 Union Berlin
2022-01-08 Bayer Leverkusen 2 – 2 Union Berlin

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Union Berlin vs Bayer Leverkusen H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Union Berlin vs Bayer Leverkusen mängu kohta?