Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest

Tottenham Hotspur vs Nottingham ForestTottenham HotspurNottingham Forest

⚽ 2024-04-07 – Premier League

 

Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-07 Premier League peetava Tottenham Hotspur - Nottingham Forest mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-07 Premier League peetava Tottenham Hotspur - Nottingham Forest mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest mängu eelvaated

Tottenham Hotspur ja Nottingham Forest mäng toimub 2024-04-07. See Premier League kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener A. Postecoglou juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Nottingham Forest aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest vastamisi kohtumisi, siis Tottenham Hotspur sai kodus 1 võitu, Nottingham Forest on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Tottenham Hotspur: n/a
  • Nottingham Forest: n/a

Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Tottenham Hotspur ja Nottingham Forest kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-15 Nottingham Forest 0 – 2 Tottenham Hotspur
2023-03-11 Tottenham Hotspur 3 – 1 Nottingham Forest
2022-11-09 Nottingham Forest 2 – 0 Tottenham Hotspur
2022-08-28 Nottingham Forest 0 – 2 Tottenham Hotspur

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Tottenham Hotspur vs Nottingham Forest mängu kohta?