Tottenham Hotspur vs Crystal Palace

Tottenham Hotspur vs Crystal PalaceTottenham HotspurCrystal Palace

⚽ 2024-03-02 – Premier League

 

Tottenham Hotspur vs Crystal Palace Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Tottenham Hotspur vs Crystal Palace panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Premier League peetava Tottenham Hotspur - Crystal Palace mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Tottenham Hotspur vs Crystal Palace panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Premier League peetava Tottenham Hotspur - Crystal Palace mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Tottenham Hotspur vs Crystal Palace mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Tottenham Hotspur vs Crystal Palace mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Tottenham Hotspur vs Crystal Palace mängu eelvaated

Tottenham Hotspur ja Crystal Palace mäng toimub 2024-03-02. See Premier League kohtumine algab kell 15:00 GMT. Treener A. Postecoglou juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Crystal Palace aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Tottenham Hotspur vs Crystal Palace vastamisi kohtumisi, siis Tottenham Hotspur sai kodus 2 võitu, Crystal Palace on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Tottenham Hotspur: n/a
  • Crystal Palace: n/a

Tottenham Hotspur vs Crystal Palace tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Tottenham Hotspur ja Crystal Palace kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-27 Crystal Palace 1 – 2 Tottenham Hotspur
2023-05-06 Tottenham Hotspur 1 – 0 Crystal Palace
2023-01-04 Crystal Palace 0 – 4 Tottenham Hotspur
2021-12-26 Tottenham Hotspur 3 – 0 Crystal Palace

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Tottenham Hotspur vs Crystal Palace H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Tottenham Hotspur vs Crystal Palace mängu kohta?