Torino vs Monza

Torino vs MonzaTorinoMonza

⚽ 2024-03-30 – Serie A

 

Torino vs Monza Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Torino vs Monza panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Serie A peetava Torino - Monza mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Torino vs Monza panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Serie A peetava Torino - Monza mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Torino vs Monza mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Torino vs Monza mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Torino vs Monza mängu eelvaated

Torino ja Monza mäng toimub 2024-03-30. See Serie A kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener I. Juric juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Monza aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Torino vs Monza vastamisi kohtumisi, siis Torino sai kodus 0 võitu, Monza on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Torino: n/a
  • Monza: n/a

Torino vs Monza tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Torino ja Monza kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-05-07 Torino 1 – 1 Monza
2022-08-13 Monza 1 – 2 Torino
n/a n/a
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Torino vs Monza H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Torino vs Monza mängu kohta?