Tammeka vs Vaprus

Tammeka vs VaprusTammekaVaprus

⚽ 2024-03-09 – Meistriliiga

 

Tammeka vs Vaprus Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Tammeka vs Vaprus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Meistriliiga peetava Tammeka - Vaprus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Tammeka vs Vaprus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Meistriliiga peetava Tammeka - Vaprus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Tammeka vs Vaprus mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Tammeka vs Vaprus mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Tammeka vs Vaprus mängu eelvaated

Tammeka ja Vaprus mäng toimub 2024-03-09. See Meistriliiga kohtumine algab kell 10:30 GMT. Treener M. Pähn juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Vaprus aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Tammeka vs Vaprus vastamisi kohtumisi, siis Tammeka sai kodus 0 võitu, Vaprus on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Tammeka: n/a
  • Vaprus: n/a

Tammeka vs Vaprus tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Tammeka ja Vaprus kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-05 Vaprus 2 – 0 Tammeka
2023-08-26 Tammeka 0 – 0 Vaprus
2023-06-27 Tammeka 2 – 3 Vaprus
2023-04-08 Vaprus 1 – 0 Tammeka

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Tammeka vs Vaprus H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Tammeka vs Vaprus mängu kohta?