Tammeka vs Nõmme Kalju

Tammeka vs Nõmme KaljuTammekaNõmme Kalju

⚽ 2024-06-28 – Meistriliiga

 

Tammeka vs Nõmme Kalju Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Tammeka vs Nõmme Kalju panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-28 Meistriliiga peetava Tammeka - Nõmme Kalju mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Tammeka vs Nõmme Kalju panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-28 Meistriliiga peetava Tammeka - Nõmme Kalju mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Tammeka vs Nõmme Kalju mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Tammeka vs Nõmme Kalju mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Tammeka vs Nõmme Kalju mängu eelvaated

Tammeka ja Nõmme Kalju mäng toimub 2024-06-28. See Meistriliiga kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener M. Pähn juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Nõmme Kalju aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Tammeka vs Nõmme Kalju vastamisi kohtumisi, siis Tammeka sai kodus 0 võitu, Nõmme Kalju on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Tammeka: n/a
  • Nõmme Kalju: P. David(0.88 goals/match);

Tammeka vs Nõmme Kalju tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Tammeka ja Nõmme Kalju kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-05-03 Nõmme Kalju 4 – 2 Tammeka
2023-09-23 Nõmme Kalju 4 – 1 Tammeka
2023-08-13 Tammeka 1 – 1 Nõmme Kalju
2023-05-24 Nõmme Kalju 1 – 2 Tammeka

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Tammeka vs Nõmme Kalju H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Tammeka vs Nõmme Kalju mängu kohta?