Switzerland vs Italy

Switzerland vs ItalySwitzerlandItaly

⚽ 2024-06-29 – Euro

 

Switzerland vs Italy Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Switzerland vs Italy panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-29 Euro peetava Switzerland - Italy mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Switzerland vs Italy panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-29 Euro peetava Switzerland - Italy mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Switzerland vs Italy mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Switzerland vs Italy mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Switzerland vs Italy mängu eelvaated

Switzerland ja Italy mäng toimub 2024-06-29. See Euro kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener M. Yakın juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Italy aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Switzerland vs Italy vastamisi kohtumisi, siis Switzerland sai kodus 0 võitu, Italy on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Switzerland: X. Shaqiri(1 goals/match);
  • Italy: n/a

Switzerland vs Italy tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Switzerland ja Italy kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2021-11-12 Italy 1 – 1 Switzerland
2021-09-05 Switzerland 0 – 0 Italy
2021-06-16 Italy 3 – 0 Switzerland
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Switzerland vs Italy H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Switzerland vs Italy mängu kohta?