Stuttgart vs Union Berlin

Stuttgart vs Union BerlinStuttgartUnion Berlin

⚽ 2024-03-08 – Bundesliga

 

Stuttgart vs Union Berlin Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Stuttgart vs Union Berlin panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-08 Bundesliga peetava Stuttgart - Union Berlin mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Stuttgart vs Union Berlin panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-08 Bundesliga peetava Stuttgart - Union Berlin mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Stuttgart vs Union Berlin mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Stuttgart vs Union Berlin mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Stuttgart vs Union Berlin mängu eelvaated

Stuttgart ja Union Berlin mäng toimub 2024-03-08. See Bundesliga kohtumine algab kell 19:30 GMT. Treener S. Hoeneß juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Union Berlin aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Stuttgart vs Union Berlin vastamisi kohtumisi, siis Stuttgart sai kodus 1 võitu, Union Berlin on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Stuttgart: S. Guirassy(1.11 goals/match);
  • Union Berlin: M. Pantović(1 goals/match);

Stuttgart vs Union Berlin tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Stuttgart ja Union Berlin kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-31 Stuttgart 1 – 0 Union Berlin
2023-10-21 Union Berlin 0 – 3 Stuttgart
2023-04-01 Union Berlin 3 – 0 Stuttgart
2022-10-09 Stuttgart 0 – 1 Union Berlin

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Stuttgart vs Union Berlin H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Stuttgart vs Union Berlin mängu kohta?