Stuttgart vs Heidenheim

Stuttgart vs HeidenheimStuttgartHeidenheim

⚽ 2024-03-31 – Bundesliga

 

Stuttgart vs Heidenheim Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Stuttgart vs Heidenheim panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 Bundesliga peetava Stuttgart - Heidenheim mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Stuttgart vs Heidenheim panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 Bundesliga peetava Stuttgart - Heidenheim mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Stuttgart vs Heidenheim mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Stuttgart vs Heidenheim mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Stuttgart vs Heidenheim mängu eelvaated

Stuttgart ja Heidenheim mäng toimub 2024-03-31. See Bundesliga kohtumine algab kell 15:30 GMT. Treener S. Hoeneß juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Heidenheim aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Stuttgart vs Heidenheim vastamisi kohtumisi, siis Stuttgart sai kodus 1 võitu, Heidenheim on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Stuttgart: S. Guirassy(1.11 goals/match);
  • Heidenheim: n/a

Stuttgart vs Heidenheim tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Stuttgart ja Heidenheim kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-05 Heidenheim 2 – 0 Stuttgart
2020-01-29 Stuttgart 3 – 0 Heidenheim
2019-08-04 Heidenheim 2 – 2 Stuttgart
2017-02-17 Heidenheim 1 – 2 Stuttgart

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Stuttgart vs Heidenheim H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Stuttgart vs Heidenheim mängu kohta?