Stuttgart vs Eintracht Frankfurt

Stuttgart vs Eintracht FrankfurtStuttgartEintracht Frankfurt

⚽ 2024-04-13 – Bundesliga

 

Stuttgart vs Eintracht Frankfurt Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Stuttgart vs Eintracht Frankfurt panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-13 Bundesliga peetava Stuttgart - Eintracht Frankfurt mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Stuttgart vs Eintracht Frankfurt panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-13 Bundesliga peetava Stuttgart - Eintracht Frankfurt mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Stuttgart vs Eintracht Frankfurt mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Stuttgart vs Eintracht Frankfurt mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Stuttgart vs Eintracht Frankfurt mängu eelvaated

Stuttgart ja Eintracht Frankfurt mäng toimub 2024-04-13. See Bundesliga kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener S. Hoeneß juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Eintracht Frankfurt aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Stuttgart vs Eintracht Frankfurt vastamisi kohtumisi, siis Stuttgart sai kodus 0 võitu, Eintracht Frankfurt on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Stuttgart: S. Guirassy(1.09 goals/match);
  • Eintracht Frankfurt: n/a

Stuttgart vs Eintracht Frankfurt tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Stuttgart ja Eintracht Frankfurt kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-25 Eintracht Frankfurt 1 – 2 Stuttgart
2023-05-03 Stuttgart 2 – 3 Eintracht Frankfurt
2023-03-11 Eintracht Frankfurt 1 – 1 Stuttgart
2022-09-17 Stuttgart 1 – 3 Eintracht Frankfurt

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Stuttgart vs Eintracht Frankfurt H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Stuttgart vs Eintracht Frankfurt mängu kohta?