Sheffield United vs Chelsea

Sheffield United vs ChelseaSheffield UnitedChelsea

⚽ 2024-04-07 – Premier League

 

Sheffield United vs Chelsea Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Sheffield United vs Chelsea panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-07 Premier League peetava Sheffield United - Chelsea mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Sheffield United vs Chelsea panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-07 Premier League peetava Sheffield United - Chelsea mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Sheffield United vs Chelsea mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Sheffield United vs Chelsea mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Sheffield United vs Chelsea mängu eelvaated

Sheffield United ja Chelsea mäng toimub 2024-04-07. See Premier League kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener C. Wilder juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Chelsea aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Sheffield United vs Chelsea vastamisi kohtumisi, siis Sheffield United sai kodus 0 võitu, Chelsea on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Sheffield United: n/a
  • Chelsea: n/a

Sheffield United vs Chelsea tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Sheffield United ja Chelsea kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-16 Chelsea 2 – 0 Sheffield United
2021-03-21 Chelsea 2 – 0 Sheffield United
2021-02-07 Sheffield United 1 – 2 Chelsea
2020-11-07 Chelsea 4 – 1 Sheffield United

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Sheffield United vs Chelsea H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Sheffield United vs Chelsea mängu kohta?