Sheffield United vs Arsenal

Sheffield United vs ArsenalSheffield UnitedArsenal

⚽ 2024-03-04 – Premier League

 

Sheffield United vs Arsenal Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Sheffield United vs Arsenal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-04 Premier League peetava Sheffield United - Arsenal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Sheffield United vs Arsenal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-04 Premier League peetava Sheffield United - Arsenal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Sheffield United vs Arsenal mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Sheffield United vs Arsenal mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Sheffield United vs Arsenal mängu eelvaated

Sheffield United ja Arsenal mäng toimub 2024-03-04. See Premier League kohtumine algab kell 20:00 GMT. Treener C. Wilder juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Arsenal aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Sheffield United vs Arsenal vastamisi kohtumisi, siis Sheffield United sai kodus 0 võitu, Arsenal on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Sheffield United: n/a
  • Arsenal: n/a

Sheffield United vs Arsenal tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Sheffield United ja Arsenal kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-28 Arsenal 5 – 0 Sheffield United
2021-04-11 Sheffield United 0 – 3 Arsenal
2020-10-04 Arsenal 2 – 1 Sheffield United
2020-06-28 Sheffield United 1 – 2 Arsenal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Sheffield United vs Arsenal H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Sheffield United vs Arsenal mängu kohta?