Sevilla vs Real Sociedad

Sevilla vs Real SociedadSevillaReal Sociedad

⚽ 2024-03-02 – La Liga

 

Sevilla vs Real Sociedad Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Sevilla vs Real Sociedad panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 La Liga peetava Sevilla - Real Sociedad mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Sevilla vs Real Sociedad panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 La Liga peetava Sevilla - Real Sociedad mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Sevilla vs Real Sociedad mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Sevilla vs Real Sociedad mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Sevilla vs Real Sociedad mängu eelvaated

Sevilla ja Real Sociedad mäng toimub 2024-03-02. See La Liga kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener Quique Sánchez Flores juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Real Sociedad aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Sevilla vs Real Sociedad vastamisi kohtumisi, siis Sevilla sai kodus 0 võitu, Real Sociedad on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Sevilla: n/a
  • Real Sociedad: n/a

Sevilla vs Real Sociedad tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Sevilla ja Real Sociedad kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-26 Real Sociedad 2 – 1 Sevilla
2023-06-04 Real Sociedad 2 – 1 Sevilla
2022-11-09 Sevilla 1 – 2 Real Sociedad
2022-03-20 Sevilla 0 – 0 Real Sociedad

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Sevilla vs Real Sociedad H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Sevilla vs Real Sociedad mängu kohta?