Sevilla vs Celta de Vigo

Sevilla vs Celta de VigoSevillaCelta de Vigo

⚽ 2024-03-17 – La Liga

 

Sevilla vs Celta de Vigo Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Sevilla vs Celta de Vigo panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-17 La Liga peetava Sevilla - Celta de Vigo mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Sevilla vs Celta de Vigo panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-17 La Liga peetava Sevilla - Celta de Vigo mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Sevilla vs Celta de Vigo mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Sevilla vs Celta de Vigo mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Sevilla vs Celta de Vigo mängu eelvaated

Sevilla ja Celta de Vigo mäng toimub 2024-03-17. See La Liga kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener Quique Sánchez Flores juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Celta de Vigo aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Sevilla vs Celta de Vigo vastamisi kohtumisi, siis Sevilla sai kodus 0 võitu, Celta de Vigo on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Sevilla: n/a
  • Celta de Vigo: n/a

Sevilla vs Celta de Vigo tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Sevilla ja Celta de Vigo kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-04 Celta de Vigo 1 – 1 Sevilla
2023-04-07 Sevilla 2 – 2 Celta de Vigo
2022-12-30 Celta de Vigo 1 – 1 Sevilla
2022-01-22 Sevilla 2 – 2 Celta de Vigo

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Sevilla vs Celta de Vigo H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Sevilla vs Celta de Vigo mängu kohta?