Sassuolo vs Napoli

Sassuolo vs NapoliSassuoloNapoli

⚽ 2024-02-28 – Serie A

 

Sassuolo vs Napoli Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Sassuolo vs Napoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-02-28 Serie A peetava Sassuolo - Napoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Sassuolo vs Napoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-02-28 Serie A peetava Sassuolo - Napoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Sassuolo vs Napoli mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Sassuolo vs Napoli mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Sassuolo vs Napoli mängu eelvaated

Sassuolo ja Napoli mäng toimub 2024-02-28. See Serie A kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener A. Dionisi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Napoli aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Sassuolo vs Napoli vastamisi kohtumisi, siis Sassuolo sai kodus 0 võitu, Napoli on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Sassuolo: n/a
  • Napoli: n/a

Sassuolo vs Napoli tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Sassuolo ja Napoli kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-08-27 Napoli 2 – 0 Sassuolo
2023-02-17 Sassuolo 0 – 2 Napoli
2022-10-29 Napoli 4 – 0 Sassuolo
2022-04-30 Napoli 6 – 1 Sassuolo

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Sassuolo vs Napoli H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Sassuolo vs Napoli mängu kohta?