Salernitana vs Lecce

Salernitana vs LecceSalernitanaLecce

⚽ 2024-03-16 – Serie A

 

Salernitana vs Lecce Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Salernitana vs Lecce panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-16 Serie A peetava Salernitana - Lecce mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Salernitana vs Lecce panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-16 Serie A peetava Salernitana - Lecce mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Salernitana vs Lecce mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Salernitana vs Lecce mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Salernitana vs Lecce mängu eelvaated

Salernitana ja Lecce mäng toimub 2024-03-16. See Serie A kohtumine algab kell 17:00 GMT. Treener F. Liverani juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Lecce aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Salernitana vs Lecce vastamisi kohtumisi, siis Salernitana sai kodus 0 võitu, Lecce on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Salernitana: n/a
  • Lecce: n/a

Salernitana vs Lecce tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Salernitana ja Lecce kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-03 Lecce 2 – 0 Salernitana
2023-01-27 Lecce 1 – 2 Salernitana
2022-09-16 Salernitana 1 – 2 Lecce
2021-04-02 Lecce 2 – 0 Salernitana

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Salernitana vs Lecce H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Salernitana vs Lecce mängu kohta?