Romania vs Netherlands

Romania vs NetherlandsRomaniaNetherlands

⚽ 2024-07-02 – Euro

 

Romania vs Netherlands Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Romania vs Netherlands panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-02 Euro peetava Romania - Netherlands mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Romania vs Netherlands panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-02 Euro peetava Romania - Netherlands mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Romania vs Netherlands mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Romania vs Netherlands mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Romania vs Netherlands mängu eelvaated

Romania ja Netherlands mäng toimub 2024-07-02. See Euro kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener E. Iordănescu juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Netherlands aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Romania vs Netherlands vastamisi kohtumisi, siis Romania sai kodus 0 võitu, Netherlands on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Romania: N. Stanciu(1 goals/match);D. Drăguș(1 goals/match);
  • Netherlands: n/a

Romania vs Netherlands tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Romania ja Netherlands kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2017-11-14 Romania 0 – 3 Netherlands
2013-03-26 Netherlands 4 – 0 Romania
2012-10-16 Romania 1 – 4 Netherlands
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Romania vs Netherlands H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Romania vs Netherlands mängu kohta?