Real Sociedad vs Almeria

Real Sociedad vs AlmeriaReal SociedadAlmeria

⚽ 2024-04-14 – La Liga

 

Real Sociedad vs Almeria Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Real Sociedad vs Almeria panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 La Liga peetava Real Sociedad - Almeria mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Real Sociedad vs Almeria panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 La Liga peetava Real Sociedad - Almeria mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Real Sociedad vs Almeria mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Real Sociedad vs Almeria mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Real Sociedad vs Almeria mängu eelvaated

Real Sociedad ja Almeria mäng toimub 2024-04-14. See La Liga kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Imanol Alguacil juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Almeria aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Real Sociedad vs Almeria vastamisi kohtumisi, siis Real Sociedad sai kodus 1 võitu, Almeria on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Real Sociedad: n/a
  • Almeria: n/a

Real Sociedad vs Almeria tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Real Sociedad ja Almeria kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-11 Almeria 1 – 3 Real Sociedad
2023-05-23 Real Sociedad 1 – 0 Almeria
2023-01-08 Almeria 0 – 2 Real Sociedad
2015-02-13 Almeria 2 – 2 Real Sociedad

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Real Sociedad vs Almeria H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Real Sociedad vs Almeria mängu kohta?