Real Madrid vs Sevilla

Real Madrid vs SevillaReal MadridSevilla

⚽ 2024-02-25 – La Liga

 

Real Madrid vs Sevilla Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Real Madrid vs Sevilla panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-02-25 La Liga peetava Real Madrid - Sevilla mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Real Madrid vs Sevilla panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-02-25 La Liga peetava Real Madrid - Sevilla mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Real Madrid vs Sevilla mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Real Madrid vs Sevilla mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Real Madrid vs Sevilla mängu eelvaated

Real Madrid ja Sevilla mäng toimub 2024-02-25. See La Liga kohtumine algab kell 20:00 GMT. Treener C. Ancelotti juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Sevilla aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Real Madrid vs Sevilla vastamisi kohtumisi, siis Real Madrid sai kodus 1 võitu, Sevilla on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Real Madrid: n/a
  • Sevilla: n/a

Real Madrid vs Sevilla tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Real Madrid ja Sevilla kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-21 Sevilla 1 – 1 Real Madrid
2023-05-27 Sevilla 1 – 2 Real Madrid
2022-10-22 Real Madrid 3 – 1 Sevilla
2022-04-17 Sevilla 2 – 3 Real Madrid

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Real Madrid vs Sevilla H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Real Madrid vs Sevilla mängu kohta?