Real Madrid vs Athletic Club

Real Madrid vs Athletic ClubReal MadridAthletic Club

⚽ 2024-03-31 – La Liga

 

Real Madrid vs Athletic Club Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Real Madrid vs Athletic Club panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 La Liga peetava Real Madrid - Athletic Club mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Real Madrid vs Athletic Club panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 La Liga peetava Real Madrid - Athletic Club mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Real Madrid vs Athletic Club mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Real Madrid vs Athletic Club mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Real Madrid vs Athletic Club mängu eelvaated

Real Madrid ja Athletic Club mäng toimub 2024-03-31. See La Liga kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener C. Ancelotti juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Athletic Club aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Real Madrid vs Athletic Club vastamisi kohtumisi, siis Real Madrid sai kodus 0 võitu, Athletic Club on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Real Madrid: n/a
  • Athletic Club: n/a

Real Madrid vs Athletic Club tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Real Madrid ja Athletic Club kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-08-12 Athletic Club 0 – 2 Real Madrid
2023-06-04 Real Madrid 1 – 1 Athletic Club
2023-01-22 Athletic Club 0 – 2 Real Madrid
2022-02-03 Athletic Club 1 – 0 Real Madrid

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Real Madrid vs Athletic Club H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Real Madrid vs Athletic Club mängu kohta?